UVOD V BRALNO ZNAČKO

V četrtek, 23. 9. 2021, so učenci 1. in 2. razreda uspešno izpeljali kulturni dan. V uvodu so  skupaj s tretješolci in četrtošolci  poslušali oddajo na šolskem radiju, ki so jo pripravili učenci iz Žužemberka na temo Bralna značka in šolski natečaj »Suha krajina bere«.  Spoznali so učno pot branja in se sami označili na kateri točki so. Ugotovili so, da bodo morali veliko vaditi in se učiti, če hočejo po poti napredovati.  Po malici so sestavljali uganke in risali za natečaj »Suha krajina bere«. Izdelali so plakat za  označevanje povedanih zgodb in pesmic.  Dan so zaključili  z branjem in poslušanjem zgodbe z naslovom Zrcalce. Nismo pozabili da je 23. september dan športa, zato smo rekreativni odmor  preživeli zunaj in se igrali  igre z žogo.