Obisk župana in direktorja občinske uprave ter gospe ravnateljice

V sredo, 23. 6. 2021, smo imeli na naši podružnici prav posebne goste, saj so nas obiskali župan, gospod Jože Papež, direktor občinske uprave, gospod Tomaž Hrastar in ravnateljica, gospa Mija Penca Vehovec. Na začetku sta jih Ema Pust iz 4. r. in Izak Župevec iz 2. r. pozdravila ter povedala nekaj besed o naši šoli, načinu dela ter dobrih dosežkih, nato so se učenci na kratko predstavili. Gospod župan je podelil priznanje učenki Ani Mlakar iz 4. r. za odličen dosežek v znanju na državnem matematičnem tekmovanju Matemček, učenci 4. r. so bili nagrajeni za najpogostejši obisk knjižnice in kar 3 učenke iz 4. r. (Maja Kuhelj, Ema Pust, Ana Mlakar) so dobile knjižno nagrado iz strani občine za odličen uspeh. Vsi pa so  prejeli majhno pozornost za uspešno zaključeno šolsko leto. V zahvalo za obisk so jim učenci zapeli 2 pesmi in jim izročili skromno darilce, ki je nastalo pod njihovimi spretnimi rokami  ter podarili glasilo Ajdovčki, ki vsako leto izide ob koncu šolskega leta.  Ob tej priložnosti se zahvaljujemo tudi staršem učencev PŠ Ajdovec, ker so nas za konec šolskega leta vse obdarili z majicami s prikupnim napisom Ajdovčki, v katerih so učenci nastopali in jih bomo imeli v spominu na letošnjo generacijo.