Prvi šolski dan, 1. 9. 2021

PLOČNIKI SO POLNI

GLASNEGA KLEPETA,

ŠOLA SE PRIČENJA –

KAJ, LE KAJ NAM NOVEGA OBETA?

Pričelo se je še eno  šolsko leto, leto 2021/2022. V 1. razred je na PŠ Ajdovec vpisanih kar 8 učencev in vsi so korajžno prestopili rdeči trak in tako vstopili v šolo ter postali prvošolčki. Učiteljici Irena Prodanić Vasić, Milena Legan in vzgojiteljica Lidija Lebar Tomšič smo jih pred šolo slavnostno sprejele ter pozdravile. Učenec 3. razreda, Izak Župevec, jim je prebral pesem z naslovom Najljubši prijatelj. Tekom dopoldneva so učenci  1. r. spoznavali šolske prostore, razredna pravila in hišni red, se medsebojno spoznavali ter se spoznali še z ostalimi učenci 2., 3. in 4. razreda. Na igrišču smo vsi skupaj obnovili pravila obnašanja ter se pogovorili o pravilih v prometu. Obiskala nas je tudi gospa ravnateljica ter nas presenetila s čarovnijami v nemškem jeziku. Dan so prvošolčki zaključili s slastno torto, ki jim je še dodatno  privabila nasmešek na obraz.

USPEŠNO ŠOLSKO LETO VSEM SKUPAJ!