Ob zaključku šolskega leta

V torek, 20. 6. 2023, smo imeli na PŠ Ajdovec krajšo kulturno prireditev. Obiskala sta nas župan, gospod Jože Papež, in  ravnateljica, gospa Mija Penca Vehovec. Učenci so  se predstavili z  državno himno, zaigrali so dramski prizorček Šola ni šala, prizorček v angleščini Stone soup, zapeli angleško pesem Farmer in the dell. Ob instrumentalni spremljavi so zapeli pesmi Sreča na vrvici ter Kekčeva pesem. Za konec pa sta Izak in Erik zaigrala na harmoniko ter Jan na klavir. Za nastop so jih pripravile razredničarke in učiteljica angleščine, Lucija Selan, ter učiteljica za pevski zbor, Nina Tomažič.  Gospod župan je z gospo ravnateljico podelil knjižno nagrado učencem 4. r., ki so bili vsa  štiri leta odlični. Vsi učenci pa  so prejeli kemični svinčnik občine Žužemberk.