Srečanje s starši – zaključni piknik

V torek, 21. 6. 2022, so starši učencev PŠ Ajdovec organizirali zaključni piknik na šolskem igrišču. Učenci so staršem predstavili kratek kulturni program v katerem so vsi nastopali. Na mizi je bilo polno sladkih in slanih dobrot ter domač bezgov sok. Še posebej  so se razveselili torte četrtošolcev, ki bodo naslednje šolsko leto ponosno obiskovali 5. r. v OŠ Žužemberk. Na začetku nam je bil zelo vroče, proti koncu srečanja pa nas je še zeblo. Zakaj? Popolnoma nas je premočil dež in zavetje smo morali poiskati kar v šoli. Vendar si nismo dovolili, da bi nam to pokvarilo veselo vzdušje. Ko se je vreme umirilo, smo skupaj pospravili šolsko okolico in se premočeni, vendar veseli, odpravili domov.

Ob tej priložnosti se učiteljice in naša gospodinja zahvaljujemo vsem staršem za sodelovanje skozi celotno šolsko, povabilo na piknik ter za presenečenje, ki so nam ga pripravili. HVALA!