Ob zaključku šolskega leta

V četrtek, 23. 6. 2022, smo imeli na naši podružnici krajšo kulturno prireditev. Obiskala sta nas župan, gospod Jože Papež, in  ravnateljica, gospa Mija Penca Vehovec. Učenci so najprej ponosno zapeli državno himno. Predstavili so plakate o Sloveniji in značilnosti Žužemberka. Zapeli so nekaj pesmi, učenka 4. r. je na klavir zaigrala evropsko himno  in odigrali  dramski prizorček z naslovom Zadnji šolski dan. Za nastop so jih pripravile razredničarke. Za glasbeno spremljavo je poskrbela gospa Nina Tomažič. Učenci 1. razreda so prejeli praktično nagrado za osvojeno 1. mesto v obiskovanju knjižnice. Gospod župan je z gospo ravnateljico podelil knjižno nagrado učencem 4. r., ki so bili vsa  štiri leta odlični in bodo šolanje nadaljevali v matični šoli. Vsi učenci pa  so prejeli kemični svinčnik občine Žužemberk.