Evropski teden mobilnosti (17. 9. 2018 – 23. 9. 2018)

V okviru evropskega tedna mobilnosti so na naši  šoli potekale različne dejavnosti na temo prometa. Pri pouku smo se veliko pogovarjali o prometni varnosti, obnašanju in vedenju v prometu ter prometnih pravilih in prometnih znakih.

• Ves teden je potekal projekt »Beli zajček« s katerim smo želeli spodbuditi starše in njihove otroke, da v šolo prihajajo peš ali vsaj del poti opravijo peš.
  • Pogledali smo kratek film na temo »Trezen voznik, je varen voznik« in z risbami sodelovali pri  likovnem natečaju nacionalnega inštituta za javno zdravje.
  • Pri likovni smo v skupinah oblikovali različna prometna sredstva. Izdelke smo dali na razstavo.
  • V JV in PB so ves teden ustvarjali na temo prometa.
  • Risali smo prometne znake na šolskem igrišču.
  • V četrtek nas je obiskal policist, ki nam je predstavil svoj poklic in nas opozoril na pravila v prometu.
  • Pri vseh dejavnostih so sodelovali učenci od 1. do 4. razreda.