Evropski teden mobilnosti (16. 9. 2017 – 22. 9. 2017)

V okviru evropskega tedna mobilnosti so na naši  šoli potekale različne dejavnosti na temo prometa. Pri pouku smo se veliko pogovarjali o prometni varnosti, obnašanju in vedenju v prometu ter prometnih pravilih. Izvedli smo tri ure TD.

• V ponedeljek smo prebrali pravljico na temo prometa in sodelovali na likovnem natečaju: »Vozi varno, misli na otroke«

• V torek smo imeli učno uro na temo prve pomoči pod vodstvom ga. Prodanić Vasić.

• V sredo smo pri prometno gibalnem krožku obravnavali vidnost v prometu.

• V četrtek smo si pogledali kratek fim na temo »Trezen voznik, je varen voznik« in z risbicami sodelovali pri  likovnem natečaju nacionalnega inštituta za javno zdravje.

• V JV in PB so ves teden ustvarjali na temo prometa in svoje izdelke razstavili v vitrini na hodniku. V času sprostitvene dejavnosti pa so risali na šolskem igrišču.

• V sredo nas je obiskal policist in prinesel pobarvanke za prvošolčke, ki jih bomo še v naslednjem tednu do konca pobarvali in se o pomenu risbic pogovarjali.

• Pri vseh dejavnostih so sodelovali učenci od 1. do 4. razreda.